Rok szkolny 1967/1968

VIII a

Wychowawca: H. Siwek

1.       Adamski Leszek

2.       Białek Kazimiera

3.       Ciechanowicz Bogusław

4.       Fiedor Lucyna

5.       Golec Elżbieta

6.       Gumieniak Wanda

7.       Iwaszkiewicz Tadeusz

8.       Januć Tadeusz

9.       Jaros Lucyna

10.   Kaszkur Zbigniew

11.   Kmiecik Grażyna

12.   Koperski Tadeusz

13.   Krzyżostaniak Jerzy

14.   Kupska Danuta

15.   Ligocka Katarzyna

16.   Marcela Danuta

17.   Marcul Czesław

18.   Mazur Ryszard

19.   Pokrzywa Teresa

20.   Pucelik Adam

21.   Rodycz Krystyna

22.   Szerypczyk Tadeusz

23.   Szerłat Janusz

24.   Szwajka Teresa

25.   Szul Zbigniew

26.   Szymaniec Irena

27.   Tyrański Andrzej

28.   Wilken Anna

29.   Wojciechowski Mieczysław

30.   Wojtyła Władysław

31.   Wolna Danuta

32.   Zygowska Elżbieta

33.   Żak Stanisław

 

                                                   

VIII b

Wychowawca: H. Siwek

1.       Bartkowiak Bożena

2.       Bartosik Janina

3.       Bilewicz Grażyna

4.       Cepa Krzysztof

5.       Czahajda Teresa

6.       Czerniecka Krystyna

7.       Fortuna Jerzy

8.       Godlewska Dorota

9.       Jeleniewski Lech

10.   Jeremicz Edward

11.   Kasperski Stanisław

12.   Kikoła Lech

13.   Kłopocka Maria

14.   Kłopocki Henryk

15.   Kmiecik Barbara

16.   Kmiecik Urszula

17.   Łabuda Janina

18.   Łabuda Zofia

19.   Maciejewski Ryszard

20.   Marusiak Kazimierz

21.   Matczuk Grażyna

22.   Nagórski Józef

23.   Paluch Danuta

24.   Pitura Kazimierz

25.   Reginia Tadeusz

26.   Ry¶ Lucyna

27.   Ry¶ Władysław

28.   Semeńczuk Stanisława

29.   Solecka Maria

30.   Stępień Zbigniew

31.   Trzeciak Stanisława

32.   Wojtków Zofia

33.   Wrona Elżbieta

34.   Zygowski Henryk

 

VIII c

Wychowawca: Cz. Chwieszczennik

1.       Adamski Wiesław

2.       Bednarek Teresa

3.       Bednarek Halina

4.       Bodnarek Wincenty

5.       Buczkiewicz Ewa

6.       Chytry Józef

7.       Dębczyński Alina

8.       Gacek Tadeusz

9.       Gromek Mieczysław

10.   Grzesiuk Jerzy

11.   Jacek Ryszard

12.   Karczewski Stanisław

13.   Kasperski Karol

14.   Kiszka Danuta

15.   Kolańska Teresa

16.   Konieczka Wojciech

17.   Kulik Zenon

18.   Luchowski Jerzy

19.   Matuszkiewicz Halina

20.   Milewicz Janusz

21.   Owczarek Waldemar

22.   Pawelec Krystyna

23.   Piaseczna Teresa

24.   Radecka Leokadia

25.   Rut Edmund

26.   Siudzińska Grażyna

27.   Słobodzian Edward

28.   Sołomianko Roman

29.   Stalewski Wiesław

30.   Staniszewska Elżbieta

31.   Szymański Andrzej

32.   Tałaj Halina

33.   Tomczyk Elżbieta

34.   Tracichleb Elżbieta

35.   Wi¶niewska Danuta

36.   Zimniak Zbigniew